KANDIRA HABER || KANDIRA DAN HABERİNİZ OLSUN
GELECEK PARTİSİ KANDIRA'DA YÖNETİMİ OLUŞTURDU
Bir süre önce Gelecek Partisi kurucu Kandıra İlçe Başkanlığı görevine atanan Harun Öztaş kısa sürede
Başkan Büyükakın, ‘’Kocaeli’de su musluktan içilir’’
Başkan Büyükakın, “Kentimizde temiz suya ulaşmada üzerimize düşen sorumlulukların farkındayız. İSU’n
KANDIRA SAHİLLERİ YAZ SEZONUNA HAZIRLANIYOR
Kandıra Sahilleri yaz sezonuna hazırlanıyor.
TERMİNAL 1 HAZİRAN'DA YENİDEN HİZMETE AÇILIYOR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, 1 Haziran’da hizmete açılıyor.
BAHRİ YAVUZ ADAY DEĞİL
BAHRİ YAVUZ ADAY DEĞİL
BAHRİ YAVUZ ADAY DEĞİL
Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz kongrede aday olmayacağını açıkladı.
  Bu haber, 10 Haziran 2019, Pazartesi 10:43:32 tarihinde eklenmi�tir.

İlk oturumu dün yapılan, çoğunluk sağlanamadığı için 14 Haziran’a ertelen Kocaelispor kongresi öncesi beklene haber geldi.

Kocaelispor başkanı Bahri Yavuz kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Bahri Yavuz’un açıklaması şöyle;   Sevgili Kocaelisporlular; 21 Mayıs 2014 tarihinde yapılan Genel Kurul’da, 35 yıl taraftarı olarak peşinden koştuğum sevdam Kocaelispor’a, hayallerimi süslediği üzere Başkan olarak seçildim. Tüzüğümüz gereği, yönetim kurulunda çalışabilmenin ilk şartı olan Kulüp Üyesi olma koşulunu yerine getiren, birlikte çalışacağım arkadaşlarımın Kulübümüze üye olmalarının akabinde, 1 ay sonra, 27 Haziran 2014 tarihinde Olağanüstü Genel Kurulumuzu yaptık.

5 yıldır Kocaelispor Kulübü Başkanlığı görevimi onur ve gururla yapmaktayım. Seçildiğimiz ilk gün, “Hayallerimizi Paylaşacağız” sözleriyle başladığım konuşmamda; “Şehrin namusu olan emaneti teslim aldığımız arkadaşlarımla beraber, bu kulübün bir kuruşunu bile boşa harcamayacağımıza, adını en iyi şekilde temsil edeceğimize, kulübün içine siyaset sokmayacağımıza namus ve şerefimiz üzerine yemin ediyorum” demiştik. Bu yeminimi bana ve görev yaptığım arkadaşlarıma çiğnetmeyen Yüce Yaradan’a binlerce kez şükürler olsun. Yönetici arkadaşlarımla birlikte ilk günden beri sürekli tekrar ettiğimiz sözler var. “Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür.” “Kimseye avuç açmadan, kimsenin önünde diz çökmeden bu kulüp yönetilmeli.” “Asla, hayal satmayacağız.” “Halkın Takımı Kocaelispor” Son maçımız öncesinde 13 Mayıs 2019 tarihli Yönetim Kurulu Toplantımızda, önümüzdeki sezon bu ekonomik gücü kendimizde yeterince görmediğimizden, Yıllık Mali Genel Kurul ile birlikte Olağanüstü Seçimli Genel Kurul da yapılması kararını aldık. Gerek bu karar alınmadan önce, gerekse bu karardan bugüne kadar sürekli olarak bu bütçeyi oluşturabilmek adına çalışmalar ve hesaplar yaptık.

Bu süre içinde yapmış olduğumuz basın toplantısında da dile getirdiğimiz üzere, önümüzdeki sezon transferi açabilmek, transfer yapabilmek, Kızıl Yıldız Kulübüne olan borcu ödeyebilmek, sezon içerisi harcamalarla birlikte en az 20 Milyon TL bir bütçe oluşturabilmek gerekiyordu. Gerek bütçenin büyüklüğü, gerekse de ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar nedeniyle oluşan piyasa koşulları, bizlere çok ince hesap yapmayı elzem hale getiriyor.

Her zaman dediğimiz gibi asla, hayal satan olmayacağız. Olağanüstü Genel Kurul’da yeniden göreve talip olabilmek adına, bu bütçeyi nasıl oluşturabiliriz hesapları yaptığımız için, bugüne kadar çıkıp da adayım diyemedim. Evet, bunu eleştirenler, oyun olarak görenler oldu. Ama biz sonuna kadar, şartları zorlamak, inananlar ve destek olanlarla mücadeleye devam edebilmek istedik. Bu süreçte; en büyük destekçilerimizden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Tahir Büyükakın ile de defalarca görüştüm ve durumu kendisiyle de paylaştım. Sağ olsun, Başkanımız da Yönetimimiz ve yönetim anlayışımızın rüştünü ispatladığını ifade ederek, devam etmemiz halinde en büyük destekçimiz olmaya devam edeceğini açık, net ve samimi olarak tekrarladı. Ancak, bugüne kadar hep ifade ettiğimiz üzere; bir kişiye, bir kuruma veya siyasete yaslanmamalıyız. Evet, herkesin, her kesimin desteğini almalıyız; ama ne olursa olsun, geleceğin Kocaelispor’u için tüm sorumluk ve yükü asla bir kişi veya kurumun üzerine yıkmamalıyız. 10 Milyon TL’ye yakın transfere engel borçları, ötelemek yerine tamamının temizlenerek çözülmesi gerektiğine olan inancımızla; bunun dışında önümüzdeki sezon için gerekli 10 Milyon TL’lik bütçe ile birlikte toplamda gerekli olan 20 Milyon TL bütçeyi oluşturamayacağımızı öngördüğümüz ve ilk günden itibaren hayal satmayacağız diye tekrarladığımız için 14 Haziran Cuma akşamı yapılacak olan Genel Kurul’da aday olmayacağımı tüm camiamıza arz ederim.

Yönetimimize ve yönetim anlayışımıza inanan, saygı duyan ve bizleri daima destekleyen tüm paydaşların bu kararımı anlayışla karşılamasını ümit ediyorum. Açıklamış olduğum nedenler dışında, bu kararımın altında başka nedenler aranmamasını sizlerden rica ediyorum. Geçen gece sosyal medyada paylaşmış olduğum; “Gözleri kocaman çocuklar için değer, mücadeleye değer, bir hayat pahasına da olsa, DEĞER!” sözlerinde de geçtiği üzere Kocaelispor’un geleceği çocuklarımız için tüm kötü söz ve yorumlara, şehrin büyük kısmının da destekleriyle görev yaptığımız süre boyunca katlandık. Bilinmelidir ki; bizler daima Kocaelispor menfaatine doğru olduğuna inandığımız kararlar aldık. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararımızı açıklamamızın ardından, Başkan Adaylığını açıklayan ve halen Yönetim Kurulu Üyemiz olan Sn. Volkan Özön’e ve olası çıkabilecek diğer adaylara çıkacakları bu zorlu mücadelede başarılar diliyorum. Geçmişte Kulübümüze zarar vermemiş olması koşuluyla daha önce görev yapmış veya daha önce görev yapmamış olası adayların, Kulübümüzün geleceği adına zenginlik olarak görülmesi gerektiği ve kişilerin değil, Kocaelispor’un mevcudiyetinin önemli olduğu inancındayım. Bugün gelinen noktada; Kulübümüzün artık talep gören, ülkedeki en borçsuz ve önü açık 5-10 şehir kulübünden birisi haline geldiğini hepimiz görüyor, biliyor ve bu hale getirebilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Şehrimizin en büyük markası Kocaelisporumuza tüm taraftar ve üyelerimizin daha çok sarılması, destek vermesi, her aşamada kontrol sorumluluğunu elden bırakmaması ve günlük popülist politikalara onay vermemesi gerekmektedir.

Kocaelispor’un menfaatlerini her zaman en ön planda tutacak, Kulübümüzün bir kuruşunu dahi boşa harcamayacak, Kulübümüzü en iyi derecede temsil edecek olduktan sonra, seçilecek olan Başkanın ve Yönetiminin her zaman yanında ve destekleyicisi olacağımın bilinmesini isterim. Tüm taraftarlarımızı ve Kulüp Üyelerimizi, Kulübümüzün geleceğine sahip çıkmak adına, bizlere yakışacak olan coşkuyla; Mali, İdari ve Sportif tüm sezonun değerlendirmesinin de yapılacağı Kongremizde olmaya davet eder, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’un camiamıza hayırlı olmasını dilerim.

Saygılarımla, Bahri YAVUZ Kocaelispor Başkanı

Yorumlar


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 Haber Etiketleri Bahri YAVUZ Kocaelispor Başkanı,
G�n�n Haberleri
 
Hangi Sahili Tercih Ediyorsunuz?
Seyrek
Bağırganlı
Cebeci
Babalı
Dikili
Sarısu
Pembe Kayalar
Kovanağzı
Kapri Koyu
Kefken
Kumcağız
Kerpe
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
GEZELİM TOZALIM KANDIRA || KANDIRA HABER
Kandıra Kefken Açıklarında 117 Mülteci Yakalandı
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz Ordayım
Kandıra Hindisi TRT 1 'de Haber Oldu || KANDIRA HABER
Kefkenli Balıkçılarla Karadeniz
Cem Yılmaz Kandıra Teksen Köyünde Reklam Filmi Çekti
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Şehit Abdul Samet Özen, fenerbahçe, 2.Küme, Abdülkadir Cesur, OHA DEDİRTTİ, Gripten Nasıl Korunulur, Kandıra Otogarı, Kandıra Genel Seçim, Zeynel Abidin Ekrem, BALLAR KÖYÜ KARANTİNA, KOSKEM, Ertuğrul Özer, Fikri Işık KBB, İyi Parti, Kocaeli Üniversitesi Kullar Meslek Yüksek Okulu, Kandıra Cebeci Plajı, tt, Kartalspor, Baklava tarifleri, ADA TURU TELEFON, KANDIRA GÜVENLİK, Nurol Gürsoy, Sneijder, AKP LİSTE DIŞI KALAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI, Muhammer Orcan, Av Tüfeği, KANDIRA HORTUM, REZİL DEKOLTE, gece, ÇALCA MUHTARI,
 
sanalbasin.com uyesidir Kandıra Haber Facebook Kandıra Haber Twitter Kandıra Haber Haber Akışı Kandıra Haber Youtube Kandıra Haber Foto Galeri Kandıra Haber Video Galeri © Copyright 2007-2020 kandirahaber.com
Her hakkı saklıdır.
kandirahaber41@gmail.com
Hayri ÖZCAN