Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ADNAN TURAN PERSONELİ İLE HALI SAHA MAÇI YAPTI

Başkan Turan personeli ile halı sahada maç yaptı.

Başkan Turan personeli ile

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından halı sahada düzenlenen futbol maçına katıldı.

Coronavirüs tedbirleri kapsamında uzun süredir hizmet veremeyen halı sahaların 1 Haziranda açılması sonrası Kandıra’da halı sahada ilk maç Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve belediye personeli tarafından yapıldı.

Sporsever ve sporcu kimliği ile tanınan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından halı sahada düzenlenen Fen İşleri Müdürlüğü, Garaj Amirliği ve Kültür Müdürlüğü çalışanlarının katıldığı dostluk maçında top koşturdu.

Dostluk maçında Başkan Turan’ın takımında Garaj Amirliği ve Kültür Müdürlüğü personeli yer alırken, karşı takımda Fen İşleri Müdürlüğü yönetim kadrosu ve operatörleri yer aldı. Büyük mücadele yaşanan bol gollü maç, Başkan Turan’ın takımının mağlubiyeti ile 11-10 sona erdi.

Başkan Turan maç çıkışı yaptığı açıklamada, halı saha yasaklarının bitmesinin ardından Belediye personeli tarafından yapılan davete icabet ettiğini ifade ederken, ‘’ Belediye personelimiz, gençlerimiz bizim için değerlidir. Dostane, centilmence bir maç oldu. Rakip personelimizin maşallahı var bizi çok zorladılar. Kazanan sevgi ve dostluk oldu. Bu maçı verdik, artık rövanşında durum ne olur bilemiyorum. Güzel bir maçtı teşekkür ediyorum ‘’ dedi.

Müsabaka esnasında Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun ve Fen İşleri Müdürü Muammer Küçükbayrak maçı seyretti.

Başkan Turan, müsabaka sonrası belediye personeli ve halı sahada maç yapan Kandıralı gençlerle bir süre sohbet etti.