Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ahmet Gödek Yeniden Başkan Seçildi

Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı Namazgah Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Gödek, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına yeniden başkan seçildi.

Kandıra Şoförler ve Otomobilciler

Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 23. Olağan Genel Kurul Toplantısında tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Ahmet Gödek yeniden başkan seçildi.

210 üyenin oy kullanma hakkı bulunan kongre yeterli sayıda üyenin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kongrede divan başkanlığını Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş yaptı.

Genel Kurul Toplantısına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şaban Şenol ve şoför esnafı katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan kongrede gündem maddeleri tek tek okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu raporu, bilanço gelir ve gider hesapları, yeni dönem çalışma programı ve bu program içerisinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları, tahmini bütçe, aylık ücretler, huzur hakları, yolluk ve konaklama ücretleri görüşülerek karara bağlandı.

Katılımdan dolayı esnaf ve üyelere teşekkür eden Başkan Ahmet Gödek , esnaf olarak sorunlarının olduğunu ifade ettiği konuşmasında, “Esnaf olarak ülkemizde, dünyada sorunlarımız var. Ama biz esnaf olarak millet olarak bu sorunları aşmasını her zaman bildik. Bu ortamda da bu sıkıntıları aşacağımıza inanıyoruz. Biliyoruz çünkü devletimiz güçlü, hükümetimiz güçlü. İstikrar var ve istikrarın olduğu yerde İstikbal olur. En kısa zamanda hayatın normale döneceğine ve esnafımızın sıkıntıların ardından mutlu olacağına inanıyoruz. Biz esnaf olarak saygı ve sevgi çerçevesinde Ahi Evran geleneği ile bu günlere gelmişiz. Devletimize, milletimize her zaman saygımız var. Kongremizi güzel nezih bir ortamda bitirdik. Ben katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.