Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Erol Ölmez: “24 saat Kandıra’nın emrindeyiz”

AK Parti Kandıra İlçe Danışma Meclisi toplantısı Turan Güneş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

AK Parti Kandıra İlçe

Toplantıya AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Veysel Tipioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, İl Koordinatörü Ekrem Görçeker, Sağlık eski Bakanı Kazım Dinç, AKP MKYK üyesi İlyas Şeker, İl Başkanı Şahin Talus, Kandıra eski Belediye Başkanı Adnan Turan, ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Programa ilgi büyük oldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ahmet Alper Tokgöz, selamlama konuşması yaptı. 24 saat Kandıra halkının hizmetinde olduklarını belirten Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, 2028’de Kandıra teşkilatlarını Kocaeli birincisi yapmak için daha çok çalışacağız. Kaleyi terk etmeyenlerle birlikte AK Parti davasını 2051, 2073’e taşıyacaklarını ifade eden Ölmez, “Bundan sonra daha güzel imkanlarla Türkiye’ye ve Kandıra’mızı daha ileri noktaya taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Muhalefetin Büyükşehir Belediye başkanını eleştirerek gündeme geldiklerini belirten Büyükşehir belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Kantarın topuzunu kaçıran açıklamalar yapıyorlar. Vizyon yok diyorlar. Son tahlilde bir belediye başkanını başarısına halk karar verir. 31 Mart’a halk Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın dedi. Bana vizyonsuz dediğinde halkın iradesine saygısızlık etmiş oluyorsunuz. Belediye başkanı onlardan olsa hiçbir şey yapmasa bile çok iyi oluyorlar. Tatil ve heykel konusunda onların eline su dökemeyiz.”