Kocaelispor'da Gökdeniz Bayraktar Krizi!

Kocaelispor'da Gökdeniz Bayraktar Krizi!

Kocaelispor taraftar grubu Hodri Meydan, son günlerde gündeme oturan Gökdeniz Bayraktar'ın sözleşme konusu ile ilgili bir bildiri yayınladı.

Kocaelispor taraftar grubu Hodri Meydan, son günlerde gündeme oturan Gökdeniz Bayraktar’ın sözleşme konusu ile ilgili bir bildiri yayınladı.

İşte Hodri Meydan taraftar grubunun açıklaması;

Kulübümüzün sözleşmesini uzatmak için girişimlerde bulunduğu futbolcumuz Gökdeniz in menajeri tarafından gerçeklikle alakası olmayan bir fiyat talebi ile karşılaşılmıştır. 

Hiçkimse Kocaelispor dan büyük değildir. Kimse vazgeçilmez değildir.

Büyük Kocaelispor taraftarı kendisine sabırlı davranmış ve yeteneğinin ön plana çıkması için her zaman desteğini sağlamıştır. 

Geldiğimiz noktada Gökdeniz’in yaklaşımı Kocaelispor camiası için kesinlikle kabul edilemez. Bu dakikadan sonra sözleşmesi devam eden futbolcumuzun kendisini taraftara kabul ettirmek için gerekirse boş mukaveleye imza atması uygundur.  Aksi takdirde Kocaelispor taraftarı yapılanı unutmaz unutturmaz.

Eğer bu tutumu devam ederse Gökdeniz için Kocaelispor’umuzda sözleşmesinin kalanının U19 takımıyla tamamlaması uygundur. 

Gökdeniz nezdinde olayı çirkinleştirip Kandıra ilçemize yapılan yersiz söylemler kesinlikle son bulmalıdır. Kandıra Kocaeli nin bir ilçesidir ve bu ilçeden kimse kötü sözle bahsedemez. 

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği herşeyin farkındadır ve gerekli açıklamayı yapmıştır. Bundan sonraki süreçte de yaşanılan her olayın yakın takipçisi olacaktır. 

HODRİ MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞİ

İlginizi Çekebilir

15 Soruluk Doğru Yanlış Testi

HEMEN ÇÖZMEYE BAŞLA