Kocaelispor'lu Gökdeniz Bayrakdar'ın Babası Konuştu

Kocaelispor'lu Gökdeniz Bayrakdar'ın Babası Konuştu "Kimseyle Delikli Kuruş Konuşmadık"

Kocaelispor'un gündemden düşmeyen futbolcusu Gökdeniz Bayrakdar'ın babası Cevat Bayrakdar açıklamalarda bulundu.

Kocaelispor’un gündemden düşmeyen futbolcusu Gökdeniz Bayrakdar’ın babası Cevat Bayrakdar açıklamalarda bulundu.

Kocaelispor’un genç yeteneği Gökdeniz Bayrakdar’ın babası Cevat Bayrakdar, Kocaelispor’dan 1.2 milyon lira kesinlikle istenilmediğini, yapılan görüşmelerde paranın kesinlikle geçmediğini belirtti.

Bu sezon form patlaması yaşayan ve sezonun ilk yarısında 17 Lig, 2 de kupa maçında toplam 8 gole imza atan kanat forvet Gökdeniz Bayrakdar’ın sezon sonunda sözleşmesi sona erecek. U-19 Milli takım daveti de alan genç futbolcu ile ilgili yönetim kurulu sözleşme uzatmak istedi. Başkan Üzülmez, yapılan görüşmelerde Gökdeniz’in menajerinin 1.2 milyon lira istediğini beyan ettikten sonra futbolcu ağır eleştirilere maruz kaldı.

Gökdeniz’in babası Cemal Bayrakdar, görüşmelerde kesinlikle para konusunun geçmediğini belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Bizim Kocaelispor sevgimizi tartışmak bile üzücüdür. Kocaelispor ile yatıp Kocaelispor ile kalkan bir aileyiz biz. Kendimizi bu konuda anlatma gereksinimi duymak bile acı verici. Açıkçası bu konu hakkında çok konuşmak istemiyorum. Neticesinde Gökdeniz Kocaelispor’un sözleşmeli futbolcusu. Onun zarar görmesini asla istemem. Konuyu birkaç günlüğüne dondurduk.

Benim prensiplerimden birisi şu. Eğer Gökdeniz Kocaelispor’dan ayrılırsa, bu kulübe ciddi bir para kazandırmalı. Bunun da olmasını sağlayacak tüm adımlar atılacaktır. Yapılan açıklamada 1.2 milyon liralık bir paranın tarafımızdan istenildiği belirtildi. Benimle sadece Kocaelispor Futbol Şube’den bir yönetici kısa süreli bir görüşme yaptı. Onun dışında kimse ile bir görüşmem olmadı. Biz kesinlikle 1.2 milyon ya da her hangi bir meblağ istemedik. Kısacası bir delikli kuruşun bile muhabbeti olmadı. Bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum. Oğlum için yapılan yorumlar çok can sıkıcı. Oğlum da bu yaşananlardan çok olumsuz etkileniyor.

İlginizi Çekebilir

15 Soruluk Doğru Yanlış Testi

HEMEN ÇÖZMEYE BAŞLA