AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Mecliste Kandıra'yı Anlattı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Mecliste Kandıra'yı Anlattı

Meclis genel kurulunda söz alarak Kandıra hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, "Kocaeli'nin güzellikleri anlatılırken Kandıra'ya özel bir yer ayrılmalıdır" dedi.

“CAZİBE MERKEZİ”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Kocaeli’ nin güzellikleri anlatılırken Kandıra’ya özel bir yer ayrılmalıdır. Zira bu güzelliği tarif ederken 50 bin nüfuslu ilçenin yaz sezonunda yaklaşık 1 milyon kişiyi ağırladığı gerçeğini ifade edersek ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılacaktır. Sahil bandı akarsu, göl, deniz, mesire alanı, ada, mağara, kayalıklar gibi hem merak uyandıran hem de bir cazibe merkezi olarak insanları kendine çeken yanıyla efsunlu bir ilçe” diye konuştu.

“BİR DURAK KADAR YAKIN”

“Başta fındık olmak üzere nefis tarım ürünleri yanında hindi ve manda yoğurdu özel lezzetlerdir” diyerek devam ettiği konuşmasında Çakır, “Gönlü geniş insanıyla özellikle İstanbul’un stresini atmak isteyenlere bir durak kadar yakın. Yeşil ile mavinin kucaklaştığının somut bir örneği. Birbirinden güzel sahilleri, tertemiz denizi ile mükemmel bir coğrafyadan bahsediyorsak kelimeler ile ne kadar anlatabiliriz. Kandıra sizi çağırıyor derken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bağışıklık yapabileceği endişesidir diyor genel kurulu saygı ile selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

15 Soruluk Doğru Yanlış Testi

HEMEN ÇÖZMEYE BAŞLA