Türk Eğitim Sen Kandıra Şubesi'nde Yeni Başkan Osman Yıldırım

Türk Eğitim Sen Kandıra Şubesi'nde Yeni Başkan Osman Yıldırım

Türk Eğitim Sen Kandıra Şubesinde bayrak değişimi yaşandı. Mevcut Başkan Şinasi Gönen görevi Osman Yıldırım'a devretti.

Türk Eğitim Sen Kandıra şubesinde değişiklik yaşandı. Mevcut Başkan Şinasi Gönen görevi Osman Yıldırım’a devretti. Devir teslim törenine Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı’nı yanı sıra yönetimi de katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Yaşar Şanlı, burada yaptığı açıklamada “Kandıra ilçemizin değerli Başkanı Şinasi Gönen Bey bayrağı teşkilatımızın kıymetlerinden Osman Yıldırım Bey’e devretmiştir. Şinasi beye ve yönetimine özveri ile yaptıkları görev için çok teşekkür ederiz. Osman başkana ve yönetimine de üstün başarılar diliyoruz.

Şube yönetim kurulu olarak sayın başkanımıza bir hatıra plaketi de takdim ettik. Türk Devletine ve Türk Milleti’ne adanmış varlığınızla gerek eğitim davamıza sunduğunuz fikir, tecrübe ve sevgi ile zenginleşmiş emek ve katkılarınız gerekse eğilmez, bükülmez yüreğinizle sendikamıza verdiğiniz destek dolayısıyla çok teşekkür ediyor, şeref ve başarılarla taçlanmış ilçe başkanlığının nihayete ermesi vesilesiyle sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyoruz. Varlığınız daim olsun, teşekkür ediyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

15 Soruluk Doğru Yanlış Testi

HEMEN ÇÖZMEYE BAŞLA