MHP Kandıra Danışma Toplantısı Yapıldı

MHP Kandıra Danışma Toplantısı Yapıldı

Kandıra Danışma Toplantısı'nda konuşan MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt partilileri uyardı. Fitne ve fesada yer verilmemesini isteyen Kurt, "Bizim boşa harcayacak bir dakikamız, kaybedecek tek bir dava arkadaşımız bile yoktur" dedi.

MHP Kocaeli Teşkilatları, olumsuz hava koşullarına rağmen danışma toplantılarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Partililer son olarak Kandıra İlçe Danışma Toplantısı’nda bir araya geldi. Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’ndeki toplantıya Genel Başkan Başdanışmanı ve Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Kandıra İlçe Başkanı Ahmet Uğur, yöneticiler ve çok sayıda partili katıldı. 

Gerçekleştirdikleri programlara ilgiden dolayı memnun olduğunu belirten Yunus Emre Kurt, “Kalbinde vatan ve millet olan herkesi kucaklıyoruz.

Kocaeli’de fitneye fesada geçit vermiyoruz çünkü bizim boşa harcayacak bir dakikamız, kaybedecek tek bir dava arkadaşımız bile yoktur. Karşımızda her türlü hileye başvurmaktan geri kalmayan bir zillet çetesi var. Cumhur İttifakı, Karadeniz’de doğalgazı çıkaran ittifaktır.

Cumhur İttifakı, PKK’yı bitiren ittifaktır. Bizler Cumhur İttifakı’na en yüksek oyu aldıracağız. Ama Kandıra’da da 2023’te MHP’ye en yüksek oyu kazandıracağız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

15 Soruluk Doğru Yanlış Testi

HEMEN ÇÖZMEYE BAŞLA