Meral Akşener: Kandıra çiftçisi ayakta mı acaba?

Meral Akşener: Kandıra çiftçisi ayakta mı acaba?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İzmit’te yaptığı konuşmada “Az önce Kandıra’dan bir çiftçinin selamını getirdiler. Kandıra çiftçisi ayakta mı acaba?” dedi.





İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün bir dizi programa katılmak için Kocaeli’ye allageldi. Çayırova, Darıca esnaf ziyareti ardından Akşener İzmit’e geldi. İzmit’te programa yoğun katılım sağlanırken Akşener aynı zamanda davul ve zurnayla karşılandı. Akşener konuşma gerçekleştirdi. Konuşmada şu ifadeleri kullandı;

KANDIRA ÇİFTÇİSİ AYAKTA MI ACABA?
“Allah bin şükür olsun ki burada doğmuşum. Çok uzun bir zaman, tam 20 Eylül 2020den beri dükkan dükkan sokak sokak geziyorum. Daha o zaman pandemi yoktu ama ekonominin kırılgan bir dönemiydi. O esnaflardan o kadar çok şey öğrendim ki. Bütün siyasilere öneririm şu dükkanların içerisine girsinler. Müşteri velinimettir diyen esnafla karşılaşacaklar. Koca gönüllü esnafla karşılaşacaklar. Bu akşam ne pişireyim diye düşünen kadınları görecekler.

Az önce Kandıra’dan bir çiftçinin selamını getirdiler. Kandıra çiftçisi ayakta mı acaba? Artık biz bizeyiz. Ben memleketimdeyim, boşverin. Bu dükkanların içinde eminim ki veresiye defteri var. Bu dükkanlarda helal kazanç var.

KANDIRA HABER INSTAGRAM