Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KANDIRA YOLUNDAKİ FECİ KAZADA BİR AİLE YOK OLDU

Kandıra Yolu Kocabayramlar Mevkiinde akşam saatlerinde meydana gelen korkunç kazada bir aile yok oldu.

Kandıra Yolu Kocabayramlar Mevkiinde

Kandıra Yolu Kocabayramlar Mevkiinde akşam saatlerinde meydana gelen korkunç kazada bir aile yok oldu.

7 kişinin bulunduğu özel otomobil ile İzmit Belediyesi’ne ait kamyonun çarpışması sonucunda özel otomobilde bulunan 7 kişiden 5 kişi hayatını kaybetti.

Kazaya karışan Samet Koyun’un kullandığı 34 VZ 6262 Plakalı İzmit Belediyesi’ne ait kamyon Kandıra Sarısu’da bulunan belediyeye ait kampa malzeme götürüyordu.

Bu arada İzmit istikametine doğru yol alan Serkan Barhan yönetimindeki içinde7 kişi bulunan 34 BSM Plakalı otomobil kamyon ile kafa kafaya çarpıştı. Kamyon ile otomobilin savrulduğu kazada otomobil içinde bulunan Serkan Barhan (37), Duygu Barhan (33), Göktuğ Barhan (6) ile Tuğba Kılıç (33), Berra Kılıç (2) hayatını kaybettiler.

Araçta bulunan Reşit Barhan (65) ile Necla Barhan(55) yaralı olarak kurtuldular. Kazada yaralanan kamyon şoförü Samet Koyun ile Reşit Barhan ve Necla Barhan hastanede tedavi altına alındılar.

Korkunç kazada eşi ve çocuğu ile birlikte can veren Duygu Deniz Barhan eczanede kalfa olarak çalışıyordu. Olayda hayatını kaybeden ve aracı kullanan baba Serhan Barhan ise Honda’da çalışırken işten ayrılmış ve serbest olarak çalışıyordu. Kazada hayatını kaybeden 33 yaşındaki Tuğba Kılıç ise baba Serhan Barhan’ın kızkardeşi, 2 yaşındaki Berra Kılıç ise yeğeniydi.

Kandıra Yolu’ndaki korkunç kazada hayatını kaybeden Barhan Ailesi Körfez ilçede Kuzey Mahallesi Türkeli Caddesi’nde oturuyorlardı. Cenazeleri 23 Temmuz Cuma Günü Kuzey Mahallesi’nde kaldırılacak.