Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sepaş’a gidenler soğukta bekliyor

Sepaş Enerji’nin Kandıra yolu üzerinde bulunan merkez binasına sıra ile alınan vatandaşlar, sıra kendilerine gelene kadar soğukta bekliyor.

Sepaş Enerji'nin Kandıra yolu

Sepaş Enerji’nin Kandıra yolu üzerinde bulunan merkez binasına giden vatandaşlar, işlemlerini yaptırmak için soğukta bekletiliyor.

Bu konuda farklı birçok okurumuzun şikayeti var. Gazetemize ulaşan vatandaşlar, pandemi nedeniyle içeri sıra ile alındıklarını ve bu sırada soğukta beklemek zorunda kaldıklarını anlattı.

Uğur Ay isimli okurumuz da şöyle dedi:

“Sepaş Enerji’ye abonelik açmak için gittim. Dışarıda bekletilen insanları sıraları gelince içeri alıyorlar. Sıra gelene kadar dışarıda bekletiyorlar. Hava bu aylarda çok soğuktu, yağışlı. İçeri almaları konusunda talepte bulunmama rağmen pandemi kuralları gereği içeri almadılar. İnsanlar soğukta bekletiliyor. Hastaneye, bankaya, devlet kurumlarına girilmesini karşın Sepaş bu cesareti nereden alıyor da biz insanları dışarı bekletiyorlar?”

Sepaş yetkililerinin bu konuda gerekli önlemleri alması, gerekiyorsa pandemi sürecinde kapı önünü kapatan bir kabin ya da kapalı bir alan yapması gerekiyor.