Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SEVİL EKREM DOĞAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Kefken Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem’in Acı Günü…Sevil Ekrem Doğan Gözyaşları ile Uğurlandı..

Kefken Mahalle Muhtarı Zeynel

Kefken Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem’in Acı Günü…

Kadir ÖZMEN

Sevil Ekrem Doğan Gözyaşları ile Uğurlandı..

Kocaeli Kandıra Kefken Mahallesi Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem ve Saniye Ekrem çiftinin Hatay’da yaşayan en küçük kızları Sevil Doğan (30), son yolculuğuma göz yaşları ile uğurlandı.

Kefken merkez camiinde öğlen namazına mütakip kılınan cenaze namazına Eski bakan Fikri Işık, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar,Kandıra Belediye Başkanı AdnanTuran,Kandıra (eski)Belediye başkanı Ünal Köken,Hatay Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı bir çok üst düzey Subay ve astsbayların yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Sevil Doğan (30) edinilen bilgiye göre geçtiğimiz hafta kadın hastalığı nedeniyle küçük bir operasyon geçirmek üzere, Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde ameliyata girmişti. Operasyonun başarılı geçtiğini söyleyen doktor, Doğan’ı servise aldı ancak iddialara göre Doğan’ın ameliyat esnasında kalın bağırsağı kesilmişti ve durumu çok geç fark edildi. 

5 gün yoğun bakımda kalan Doğan, dün gece yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşam mücadelesini kaybetti. 

Hatay’da Sahil Güvenlik Komutanı olan Mahmut Doğan’ın eşi Sevil Doğan’ın cenazesi Akçabeyli Potlar Aile kabristanlığına defnedildi.

VİDEO