Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Son Dakika.. Levent GÖDEK Yeniden Refah Partisi Kocaeli 3.Sıradan Resmen Milletvekili Adayı

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, gelen yoğun talep üzerine 3.sıra milletvekilliği adaylığından çekildiğini duyurmuştu.

Yeniden Refah Partisi Kocaeli

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras geçtiğimiz gün, gelen yoğun talep üzerine 3.sıra milletvekilliği adaylığından çekildiğini ve yerine Kandıra İlçe Başkanı Levent Gödek’in aday olması konusunda genel merkeze bir dilekçe yazdığını duyurmuştu.

Bu gelişmenin ardından genel merkezde bu konu görüşüldü. Karar az önce açıklandı. 

Karara göre, Levent GÖDEK Yeniden Refah Partisi Kocaeli 3.Sıradan resmen milletvekili adayı oldu.

‘SIRAMI KANDIRA’NIN ÖZ EVLADINA VERDİM’
Adaylık bayrağını Gödek’e devrettiğini ifade eden Aras, “Kandıralılar haklıdır. Kandıralılar siyasi dolgu malzemesi değildir, siyasi araçların yakıtı değildir. İkinci sınıf vatandaş değildir.Bende üzerime düşeni yaptım. Kandıralıların çağrısına cevap verdim. Kandıralıların vefasını görmüş bir siyasetçi olarak kendi sıramı Kandıranın öz evladı Levent kardeşime devrediyorum.” dedi.

‘KANDIRALILARI SİYASİ YAKIT OLARAK KULLANDILAR’
Kandıra halkının iyi niyetinin siyaseten kullanıldığını söyleyerek tepki gösteren Aras, “Kandıralıları Ankara’ya gidene kadar siyasi yakıt olarak kullandılar sonra da ikinci sınıf vatandaş muamelesi yaptılar. En son 30 sene önce Kandıralı Bakan Kazım Bey vardı ondan sonra da bir daha kimse aday gösterilmedi. Kandıra milli görüş siyasi tarihi boyunca bizim teşkilat kurmakta zorlandığımız yerlerden birisi olmuştur. Ama Kandıranın güzel insanları her zaman bizim en zor anımızda yardımımıza koşmuş üzerine düşen sorumluluktan kaçmamıştır.” dedi.

LEVENT GÖDEK KİMDİR?
Levent Gödek 1992 yılında Kandıra doğdu. Ailesi 100 yıla yakın süredir Kandıra da yaşıyor. Kandıralıların çok sevdiği bir isim olan Gödek, İlk, orta ve lise eğitimini Kandıra’da tamamladı. Kocaeli üniversitesi işletme mezunu. Birbirinden farklı sektörlerde ticari faaliyetini devam ettiriyor.

SS. 49 No’lu Kandıra minibüsçüler ve küçük otobüsçüler kooperatifi başkan yardımcısı. Kandıra turizm derneği yönetim kurulu üyesi, evli 2 çocuk babası, Kefken camii yönetim kurulu üyesi, Kovan ağzı güzelleştirme derneği yönetim kurulu üyesi ve Kandıra belediyesi gençler birliği spor kulübü yönetim kurulu üyesi.