Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, yaz sezonunda sahillerde yapılan çöp düzenlemeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erol Ölmez, sahillerdeki çöp toplama ekiplerinin çalışma saatlerini artırdıklarını belirtti. Daha önce günde 2 vardiya çalışan ekiplerin sayısını 3 vardiyaya çıkardıklarını ve artık 24 saat sahada görev yaptıklarını ifade etti.
Başkan Ölmez, “Sahillerimize gelen misafirlerimizin çöplerini çöp kutusuna atması konusunda tekrar dikkat çekmek istiyorum. Ben ve ekibim 24 saat sahadayız. Cennet sahillerimizi çöp atıp kirletmeyelim, çöplerimizi çöp kutusuna atalım. Sahillerimize gelen tatilcilerimizden bu konuda hassasiyet bekliyoruz,” dedi.