Kandıra Belediyle Başkanı seçilen Erol Ölmez, belediyenin Basın Yayın Müdürü olarak görev yapan Murat Yıldırım’ı görevden aldı.
Yıldırım’ın yerine Özel Kalem Müdürü olarak atadığı Gülnur Bayram’ı basın yayın müdürlüğü görevine de vekaleten bakması için görevlendirdiği öğrenildi.
31 Mart’ta yapılan yerel seçimde AK Parti’den Kandıra Belediye Başkanı seçilen Erol Ölmez, kadrosunu oluşturmaya devam ediyor.
Murat Yıldırım’ın yerine ise geçen dönem memur yapılan ve bir süre önce kendisine özel kalem müdürü olarak atadığı Gülnur Bayram’ı basın yayına da vekaleten bakması için görevlendirdiği öğrenildi.