Süper Lig macerasına ilk olarak Antalyaspor’da atılan Kandıralı Gökdeniz Bayrakdar, Bodrumspor formasıyla TFF 1.Lig Play-Off şampiyonluğu kazanarak yeniden Süper Lig’e dönmenin sevincini yaşıyor.
Şampiyonluktan dolayı çok mutlu olan Gökdeniz Bayrakdar, “Öncelikle bize burada değer veren başkanıma teşekkür ediyorum. Buraya iki sene önce geldim. Büyük bir başarı gösterdik. Finale çıkıp şampiyon olmamız çok güzeldi. Bunu doyasıya kutlayacağız” dedi.