Kandıra’nın Rıdvanlar Köyü’nde bulunan camiinin üst katındaki halıların eskidiği ve değiştirilmesi gerektiği konusunda, cami imamı Sebahattin Ömeroğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı çağrı, köylülerin yoğun destek ve katılımıyla karşılandı.
Sebahattin Ömeroğlu’nun çağrısının ardından köylüler, cami için yeni halılar temin etmek üzere harekete geçti. Kısa sürede organize olan köylüler, camiye getirdikleri yeni halıları titizlikle sererek caminin üst katını yenilediler.