Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus mahalle başkanları toplantısında konuştu.
“Biz teşkilatlarımıza güveniyoruz. Biz Cumhur İttifakı teşkilatlarına güvendik. 2019’da aldığımız oyu artıracağız ve İzmit’i alacağız. Bizim adaylarımız belli ve şimdi sandıkları patlatmaya hazır mıyız? İlçelerde bağımsız adaylar çıkıyor ve açıklamalarında biz Reisin yanındayız, AK Parti sevdalısıyız diyorlar. Seçimi kazandıklarında AK Parti’ye geçeceklerini söylüyorlar. AK Parti’nin adayları belli. Bizim adaylarımız 3 Şubat’a açıklandı. Diğer laflar boş laflardır. Bir olmamız, diri olmamız ve hep beraber olmamız gerekiyor” dedi.