Kandıra Belediyesi’nde gerçekleşen törende Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Faruk Zihni’nin yanı sıra,Bem Bir-Sen Kocaeli Şube Başkan Yardımcıları Aziz Kılıç, Cihad Karagöz, Volkan Şan, İşyeri temsilcisi Mustafa Arda, Kandıra Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Abdullah Can hazır bulundu.
Sözleşmede tavan tutar (%120) üzerinden, memur ve sözleşmeli statüde çalışan 49 kişiyi ilgilendiren imza atıldı.
Kandıra Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanında ödediklerini hatırlatan Belediye Başkanı Adnan Turan, yeni sözleşmenin belediye personeline hayırlı olmasını diledi.