Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Adnan Turan, Özel Öğrencileri Ziyaret Etti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Zafer İlköğretim Okulu, Özel Eğitim Sınıfını ziyaret ederek “Benimle Bir Gün Geçirir Misin?” etkinliğine katıldı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan

Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalık etkinlikleri kapsamında engelli bireylerle bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan yapılan farkındalık yürüyüşünün ardından Zafer İlköğretim Okulu Özel eğitim sınıfını da ziyaret ederek özel çocukların “Benimle Bir Gün Geçirir Misin?” etkinliğine katıldı.

Etkinliğe Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz, AKP İlçe Başkanı Erol Ölmez, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları yöneticileri, öğrenciler, engelli bireyler ve aileleri ile vatandaşlar katıldı.

“Engeller Kalpte Olmasın”

Kısa bir açıklama yapan Başkan Turan, “Özel çocuklarla ilgilenmek çok büyük sabır, şefkat ve sevgi gerektirir. Bu anlamda özel çocuklarımızın ailelerini ve eğitim veren öğretmenlerimizi tarif edilemez emekleri için tebrik ediyorum. İstiyoruz ki engeller kalpte olmasın. Böyle farkındalık etkinlikleri ile toplumumuzun dikkatini çekelim” dedi.