Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Her akşam yatarken manda yoğurdu yiyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün her gece yatmadan önce yediği, şifa olarak nitelendirdiği dört üründen oluşan karışımını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün Tokat’taydı. Burada çiftçilerle bir araya gelen Erdoğan, her gece yatmadan önce yediği ve şifa olarak nitelendirdiği karışımı verdi.

BU DÖRTLÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her akşam yatarken; manda yoğurdu, içine Medine hurması doğrarım 3 tane veya 5 tane. Ona çay kaşığı kestane balı.. Bir de içine yulaf ezmesi atarım.. Bu dörtlüyü karıştırarak yer yatarım.. Şifa..” ifadelerini kullandı.

KANDIRA YOĞURDU DENİNCE…

Erdoğan’ın bu paylaşımından sonra manda yoğurdu denince akla gelen ilçe olan Kandıra’nın Belediye Başkanı Adnan Turan’dan paylaşım geldi. Başkan Adnan Turan, Kanal 7’de yıllar önce yayınlanan ve Şoray Uzun tarafından sunulan programdan bir kesit paylaştı.

BAŞKENTİ ANKARA

Bu programda Şoray Uzun Kandıra’ya gelmiş ve manda yoğurdunu tanıtmıştı. Adnan Turanh programın ilgili bölümünü, “ Türkiye’nin başkenti Ankara, Manda Yoğurdunun başkenti Kandıra… Şiddetle tavsiye ediyoruz… Afiyet olsun…” dedi.

Türkiye’nin başkenti Ankara, Manda Yoğurdunun başkenti Kandıra… ? Şiddetle tavsiye ediyoruz… Afiyet olsun…
????? pic.twitter.com/9LSz6A4QAF