Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Döngelli Köyü Bir Arada: Tarihi Çeşmenin Temizliğine Kadınlar da Katıldı!

Kandıra Döngelli Mahallesi sakinleri, tarihi Cuma Çeşmesi’nin etrafını kendi imkanlarıyla temizleyerek mahallelerine değer kattı.

Kandıra Döngelli Mahallesi sakinleri,

Kandıra Döngelli Mahallesi sakinleri, tarihi Cuma Çeşmesi’nin etrafını kendi imkanlarıyla temizleyerek mahallelerine değer kattı. Mahalle Muhtarı Barış Yaşar, köy halkının ve mahalle sakinlerinin gönüllü olarak katıldığı temizlik çalışmasına destek veren Kandıra İSU Müdürü Cemalettin Ölmez’e teşekkürlerini iletti.

Yaşar, yaptığı açıklamada, “Mahallemizin tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkmak adına böyle bir etkinlik düzenledik. Köylülerimiz ve mahalle sakinlerimiz, bir araya gelerek çeşmemizin etrafını temizledi ve güzelleştirdi. Bu çalışmaya destek veren İSU Müdürümüz Cemalettin Ölmez’e şahsım ve mahalle halkım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca çevreye duyarlı olan mahalle sakinlerimizle gurur duyuyoruz. Birlikte çok güçlüyüz” dedi.

Mahalle sakinlerinin bu tür etkinliklerle bir araya gelerek çevrelerine duyarlılık göstermeleri, sosyal dayanışmayı ve mahalle kültürünü güçlendirmeye devam ediyor.