Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Emniyet Genel Müdürlüğün’den Maaş Promosyon Açıklaması

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından sosyal medya hesabından 300 TL ilave ödeme müjdesi verildi.Emniyet personellerine Vakıfbank ile yapılan anlaşma neticesinde her ay 300 TL ödeme yapılacağı ifade edildi. Ayrıca bu tutarın her 6 ayda bir memur maaş zammı ile arttırılacağı kaydedildi. Bu açıklamanın ardından polis, komiser ve diğer tüm emniyet personelleri detayları merak ediyor. İşte Vakıfbank’ın 300 TL’lik maaşlara ilave promosyon ödemesine dair detaylar…

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)

Emniyet Genel Müdürlüğü müjdeyi verdi. EGM bünyesindeki tüm personellerin maaşına her ay 300 TL’lik ilave ödeme yapılacağı ifade edilen açıklamanın ardından binlerce personel detayları merak ediyor. 5 yıllık protokol süresince memur maaş zammıyla da artacak olan bu ödemelerle ilgili detaylar bu noktada gündeme taşındı. Yapılan açıklamaya göre; Vakıfbank ile ilgili yapılan anlaşmada EGM personellerine (5 yıl boyunca) ilave ödeme yapılmasına karar verildi.

“TÜM PERSONELLERE VERİLECEK”

Emniyet Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından ‘promosyon anlaşması’ paylaşımında bulundu. Buna göre; Teşkilatta görevli tüm personellere ilave ek ödeme yapılacağı müjdelendi.

MAAŞLARA 300 TL EK ÖDEME MÜJDESİ!

Vakıfbank ile yapılan 5 yıl süreli anlaşmanın gereğince emniyet personelinin maaşına her ay 300 TL ilave ödeme yansıtılacağı açıklandı. Detaylar Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla belli oldu.

MEMUR ZAMMIYLA ARTACAK!

Ayrıca personellere ödenecek olan bu tutar her 6 ayda bir memur maaş zammı oranında artırılacak.

Bu müjde binlerce Emniyet personelinin gündemindeki yerini aldı. Ödemelerin önümüzdeki maaş tarihinde hesaplara yatması bekleniyor.