Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kandıra Belediyesi Yüzde 20 Zam Yaptı

Hizmet İş ve Yerelsen Sendikaları ile bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan yapılan görüşmeler sonucunda Kandıra Belediyesi kadrolu işçileri ve şirket işçileri için ek zam protokolünü imzaladı.

Hizmet İş ve Yerelsen

Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Muharrem Subaşı ve Yerelsen Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Tenlik arasında yapılan toplu iş sözleşmesi protokolü ile belediye kadrolu işçilerinin yevmiye ve sosyal yardımlarına yüzde 20 oranında zam yapıldı.

Ayrıca Kandıra Belediyesi Personel A.Ş ile Hizmet İş Sendikası arasında yapılan toplu iş sözleşmesi protokolü ile şirket işçilerinin sosyal yardımlarına yüzde 20 zam yapılarak yevmiyeleri 522 TL’ye yükseltildi.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Başkan Turan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kadrolu işçilerin yevmiye ve  sosyal yardımlarına yüzde 20 zam yapıldığını ifade etti. Ayrıca şirket işçilerinin sosyal yardımlarına yine yüzde 20 zam yapıldığını ve yevmiyelerinin 522 TL’ye yükseltildiğini belirtti.

Kendisinin de İşçilikten gelme biri olduğunu ifade eden Başkan Turan, ‘”Arkadaşlarımızı enflasyona  ezdirmemek için her zamanki gibi elimizi yine taşın altına koyduk. İşçimize iyi bir zam yaptık. İşçimiz mutlu. Bizlerde mutluyuz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.