Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kandıra Beşiktaşlılar Derneği’nde Yusuf Ziya Aktaş Güven Tazeledi

Kandıra Beşiktaşlılar Derneği olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Yusuf Ziya Aktaş güven tazeledi.

Kandıra Beşiktaşlılar Derneği olağan

Kandıra Beşiktaşlılar Derneği olağan kongresi Yelken Sinemasında gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Yusuf Ziya Aktaş tek aday olarak seçime gitti. 35 üyesi bulunan Kandıra Beşiktaşlılar Derneği kongresinde divan başkanlığını ise Dursun Yılmaz üstlendi. Katip üyeliğini Olcay Çelik ve Batanay Akyıldız yaptı. Kongreye Kandıra Beşiktaşlılar dernek başkanı Yusuf Ziya Aktaş’ın yanı sıra çok sayıda dernek üyesi katıldı.Toplam 26 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 9 kişilik yönetim kurulu üyesi 3 kişilik denetim kurulu üyesi seçildi.

Kongrede konuşan Kandıra Beşiktaşlılar Derneği mevcut başkanı Yusuf Ziya Aktaş, “Derneğimizin dinamizmini idealist gençlerden, gücünü ve uzmanlığını ise tecrübeli akil büyüklerimizle istişareler alacaktır. Fikirlerini yansıtabilen, milletine faydalı bir dernek olabilmek için gereken çalışmaları yaptık. Bizler söylediğimiz sözlerle kısa süre içinde Kandıra’da adımıza yakışır faaliyetler gösterdik. Sizler en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık ve aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.

Yusuf Ziya Aktaş’ın yönetimi:

Yönetim: Yusuf Ziya Aktaş, Armağan Aktaş, Samet Kürek, Serhat Dağcı, Abdurrahman Daş, Ahmet Güdük, Selehattin Güneş, Ahmet Yusuf Daş, Ümit Küçük, Hüsnü Alkandurur, Turan Ercan, Barış Onur.