Kandıra Döngelli Köyü Muhtarı Barış Yaşar, Ramazan Bayramı dolayısıyla köydeki çocukları sevindirdi. Muhtar Yaşar, bayramın ilk gününde köye gelen çocuklara pamuk şeker ikramında bulundu.
Ramazan Bayramı’nın coşkusunu köyde yaşayan çocuklarla paylaşmak isteyen Muhtar Barış Yaşar, köye gelen çocukları sevgiyle karşıladı. Çocuklara yönelik düzenlenen etkinlik kapsamında, muhtarlık binası önünde renkli şekerler dağıtıldı. Çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, muhtarın bu jesti köy sakinleri tarafından da takdirle karşılandı.
Muhtar Barış Yaşar, yaptığı açıklamada, “Ramazan Bayramı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, sevgi ve hoşgörü duygularını en yoğun şekilde yaşadığımız özel günlerden biridir. Bu bayramda köyümüzdeki çocukları sevindirmek, onların yüzünde tebessüm oluşturmak istedik. Bu küçük jestin çocuklarımıza bayram sevinci yaşatmasını diliyorum” dedi.