Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kandıra’da 19 Mayıs Coşkusu Başladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü öncülüğünde start aldı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü öncülüğünde start aldı.

2 Mayıs Perşembe günü kurumlar arası ayak tenisi turnuvası çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Turnuvada 1. Milli eğitim 2 gençlik spor 3. Belediye 4.ise müftülük takımları oldu.

Madalya törenine Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, Kandıra Müftüsü Rahmi Sancar, Kandıra Öğretmen Evi Müdürü Faruk Özaydın katıldı.

19 Mayıs etkinliklerinin başlama vuruşunu yapan Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran başta Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olmak üzere tüm kurum ve müdürlerine ortaya koyduğu ve koyacağı özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

19 Mayıs etkinlikleri yetişkinler voleybol, tekler çiftler masa tenisi, bayanlar dart, okullar arası bocce ,futsal, turnuvası ve spor şenliği, 19 Mayıs günü ise düzenlenecek gösterilerle devam edecek.