12 Mayıs cumartesi günü Anneler Günü münasebetiyle Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne bağlı yüzme havuzunda Anneler Günü etkinliği gercekleştirildi.
Sporcularımız ve annelerinin birlikte katıldığı etkinlikte anneler ve çocukları doyasıya eğlendi. 3 seans olarak gençlik ve spor antrenörlerin nezaretinde yapılan faaliyetten dolayı anneler Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş’e teşekkür ettiler.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş: “Cennetin ayakları altında serili olan her evladın kıymetlisi olan annelerimizin güzel vakit geçirmelerini sağladıysak ne mutlu bize.” diyerek tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.