Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kandıra’da okullar arası dart müsabakaları düzenlendi

Kandıra’da okul sporlarında heyecan devam ediyor. Önceki günde yıldız kızlar ve erkeklerde dart branşında müsabakalar vardı. Yarışmalar sonunda dereceye giren okullara kupaları verildi.

Kandıra’da okul sporlarında heyecan

Kandıra’da okul sporlarında heyecan devam ediyor. Önceki günde yıldız kızlar ve erkeklerde dart branşında müsabakalar vardı. Yarışmalar sonunda dereceye giren okullara kupaları verildi.

Kandıra’da bulunan ortaokulların katıldığı dart müsabakalarına ilgi bir hayli fazlaydı. Son yıllarda ilimizde de çok büyük ilgi gören dart sporu, Kandıra’da büyük ilgi görürken şölen havasında geçti. Kandıra Şehit Binbaşı Yavuz Sonat Güzel Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda kızlar ve erkeklerde dereceye giren sporculara ödülleri verildi. Kızlarda Tasvire Hürşit Güneş Ortaokulu, erkeklerde ise Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu ilk sırayı aldı. Dereceye giren okullar il birinciliğinde Kandıra’yı temsil edecekler.

PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ
Kandıra ilçe spor protokolü de maçları izledi, dereceye giren okullara ödüllerini verdi. Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Fatih Ağırtaş, Okul Sporları İlçe Koordinatörü Hüseyin Akın, öğretmenler ve öğrenciler de müsabakaları takip etti. İlçe Spor Müdürü Ercan Güneş, “Dereceye giren sporcularımızı ve öğretmenlerini tebrik eder, müsabakalara katılım sağlayıp emeği geçen tüm okul idarecilerimize, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, İl Birinciliği müsabakalarında Kandıra’yı temsil edecek olan okullara başarı diliyorum” dedi.

DERECEYE GİREN OKULLAR
KIZLAR

1. Tasvire Hürşit Güneş Ortaokulu
2. Kefken Şehit Oğuz Kır Ortaokulu
3. Kefken İmam Hatip Ortaokulu
4. Çerçili Sefa Sirmen Ortaokulu
ERKEKLER
1.Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar Ortaokulu
2. Tasvire Hürşit Güneş Ortaokulu
3. Yunus Emre Ortaokulu
4. Kaymaz Araman Ortaokulu