Kandıraspor U12 Takımı, liderlik yolunda büyük bir adım attı. Önceki gün oynanan zirve mücadelesinde, grubun ikincisi Kocaeli Gençspor karşısında 1-0 geriye düşmelerine rağmen, Ege Coşkun ve Muhammet Ali Yılmaz’ın golleriyle 3-1’lik galibiyet elde etti.
Bu kritik mücadelede rakiplerine üstünlük sağlayarak şampiyonluk yolunda önemli bir adım atan Kandıraspor, oynadığı son 3 maçta 24 gol atıp kalesinde sadece 1 gol gördü. Yenilgisiz liderliklerini sürdüren takım, gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
Kandıraspor U12 Takımı, bu galibiyetle liderliklerini sağlamlaştırırken, takımın başarı grafiği ve oyuncuların performansı gelecek mücadeleler öncesinde umut vaat ediyor.
Maçın ardından antrenörler Esra Kaçar ve Hüseyin Akın, futbolcularıyla böyle galibiyet pozu verdi.