Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

LEVENT GÖDEK BİR GECEDE 20 KÖY GEZDİ

Yeniden Refah Partisi 3.sıra Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Aras, Kandıralı Levent Gödek için milletvekili adaylığından ayrılmıştı. Aras, Gödek’i bırakmıyor.

Yeniden Refah Partisi 3.sıra

ARAS VE LEVENT GÖDEK BİR GECEDE 20 KÖY GEZDİ.
Milletvekili adayı Gödek ile bir gecede tam 20 köy dolaştı. İlçe başkanlığı tarafından organize edilen program göz doldurdu. Aras gittiği her yerde seçmenden oy istedi. Söz aldı. Söz verdi. Ziyaret sonrasında basına açıklamalarda bulunan Gödek şu sözleri kaydetti;

HALKA KULAK TIKAYANLAR BEDELİNİ AĞIR ÖDEYECEK.
“Kandıra ilçemizde toplam 96 köyümüz var. Seçime kadar bu köyleri en az dörder defa gezmiş olacağız. Sağlık eski bakanımız Kazım Dinç beyden bu yana ilçemizden milletvekili çıkmadı.

Siyasi partiler sandıkta yüzlerini güldüren Kandıra’ yı temsilde yok saydılar. Aynı zamanda manavlar da yok sayıldı. Mehmet Aras başkanım halkın bu çağrısına yanıt vererek adaylıktan çekildi. Yeniden Refah Partimizin genel merkezi de halkımızın çağrısına yanıt verdi. Ve ben milletvekili adayı oldum.

Kandıra halkı ve Manavlar bu ince davranışa minnet duyuyor. Gittiğimiz her yerde bizi bağrına basıyor. Bu seçimde partimiz halkın sesine kulak verdiği için Kocaeli de rekor oy alacak. 14 mayıs akşamı halkın sesine kulak verenler ile kulak tıkayanların arasındaki farkı tüm ülke görecek.”