Dalga sörfü alanında birçok başarıya imza atan ve Türkiye’nin en iyi dalga sörfçüleri arasında gösterilen Yasin Pehlivan, çapraz bağlarında gerçekleştirilen ameliyatı başarılı bir şekilde atlattı.
Kandıra Babalı’da düzenlediği sörf dersleri ile genç yeteneklere dalga sörfü sporunu öğreten milli sörfçü Yasin Pehlivan, kendisinin sahip olduğu deneyim ve bilgiyi paylaşarak geleceğin dalga sörfçülerinin yetişmesine katkı sağlıyor.
Pehlivan, ameliyat sonrasında iyileşme sürecinin ardından dalga sörfü tutkunlarına ilham vermeye ve öğrencilerine rehberlik etmeye devam edecek. Yasin Pehlivan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.