Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

UlaşımPark, Kandıra Halkının Talebine Yanıt Verdi: Körüklü Otobüsler Yollarda!

Yaz sezonunun ardından Kandıra’dan İzmit’e ulaşım sağlayan vatandaşlar için büyük bir talep söz konusuydu. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğun olan işe ve okula gitme ihtiyacı, normal otobüslerle karşılanamıyordu. Kandıra Haber olarak bu ihtiyaca dikkat çekmiş ve çözüm arayışlarını takip etmiştik.

Yaz sezonunun ardından Kandıra'dan

Yaz sezonunun ardından Kandıra’dan İzmit’e ulaşım sağlayan vatandaşlar için büyük bir talep söz konusuydu. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğun olan işe ve okula gitme ihtiyacı, normal otobüslerle karşılanamıyordu. Kandıra Haber olarak bu ihtiyaca defalarca dikkat çekmiş ve çözüm arayışlarını takip etmiştik.

Yapılan incelemeler ve çözüm arayışlarının sonucunda, UlaşımPark yetkilileri Kandıralıların talebine duyarsız kalmadılar.

Körüklü otobüslerle gerçekleştirilen Kandıra – İzmit seferleri bugün resmen başladı. Bu gelişme, Kandıra’dan İzmit’e günlük ulaşım sağlayan vatandaşlar arasında büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Kandıra – İzmit körüklü otobüs seferlerinin başlamasında büyük emeği geçen UlaşımPark Genel Müdürü Serhan Çatal ve UlaşımPark Destek Hizmetleri Müdürü Yakup Karaaslan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=aLWHxNbsjJo