Kefken Köyü Mahalle Muhtarlığı’nı iki dönem yöneten Zeynel Abidin Ekrem, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan muhtarlık seçimlerinde Zeynel Abidin Kesikbaş’a karşı kaybederek görevi devretti. Seçimin ardından Ekrem, sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.
Ekrem’in paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “31 Mart seçiminde Kandıra Muhtarlar Derneği’mizde kaybeden bende dahil muhtar arkadaşlarıma geçmiş olsun. Yeni gelen arkadaşlarıma hayırlı olsun. Yeni görevinde başarılar dilerim. Okul bahçesinde ikili oynayan arkadaşlara da teşekkür ederim. Ateş saatlerce yanar suyu ısıtır da su bir saniyede ateşi söndürür. Vefasızlığı başka türlü tarif edemem. Hayırlı günler.”