Kandıra Yavuz Sonat Güzel Spor salonunda beden eğitimi öğretmeni Serdar Elmas nezaretinde faaliyetlerine devam eden küçük ve yıldız tenisçilerimiz 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle ter döktüler.
İlk defa müsabaka tecrübesi yaşayan teniscilerimiz, izleyenler ve ailelerine keyifli dakikalar yaşattı.
Küçükler ve yıldızlar kategorisinde mücadeleye sahne olan tenis turnuvasında;
Küçükler kategorisinde 1.Meryem Varolgil 2. Yağız Hüseyin Hazırlar 3. Ada Okumuş 3. Damla Akarsu,
Yıldızlar kategorisinde ise 1. İklim Zümra Anıl 2. Elanur Korkmaz 3. Işıl Bayrak 3. Masal Duru Alkandurur madalyaların sahibi oldu.
Sporcularımızın ödüllerini Gençlik Spor İlçe müdürü Ercan Güneş,Belediye Meclis Üyesi Merve Korkmaz,Tasvire Hurşit Güneş Orta Okulu Müdürü Selahattin Kurtboğan takdim ettiler.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Spor şenliği ayak tenisi, satranç, dart,bocce, basketbol, voleybol,kros,Kaynarca güreş takımınin katılımıyla güreş turnuvalarıyla devam edecek.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş “İlçemizde artık sadece futbol değil ragbi,güreş, dalga sörfü,tenis, basketbol, yüzme,voleybol, kickbox, bocce branşlarında sporcu yetistirmekteyiz. Ragbi, bocce,dalga sörfü ve güreşcilerimiz ilçemizi ülkemizin her köşesinde başarıyla temsil ederek bizleri gururlandırıyor şüphesiz diğer branlarimizda bizleri en güzel şekilde temsil edecek.” dedi.