Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında organize edilen “Oğlum Bak Git” adlı tiyatro oyunu Turan Güneş Kültür Merkezinde sahnelendi.
Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında organize edilen “Oğlum Bak Git” adlı tiyatro oyunu Turan Güneş Kültür Merkezinde sahnelendi.
Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında organize edilen “Oğlum Bak Git” adlı tiyatro oyunu Turan Güneş Kültür Merkezinde sahnelendi.