Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ANAP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Duran: “Cengiz Kan’ın meclis üye listesine bizim onayımız yok”

Anavatan Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Duran Kandıra Haber’e özel açıklamalarda bulundu. Murat Duran, Kandıra’da bağımsız belediye başkan adayı olan Cengiz Kan’ın Anavatan Partisi üzerinden ilçe seçim kuruluna verdiği belediye meclis üyesi aday listelerini onaylamadığını açıkladı.

Anavatan Partisi Kocaeli Büyükşehir

Anavatan Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Duran, Kandıra’da bağımsız belediye başkan adayı olan Cengiz Kan’ın Anavatan Partisi üzerinden ilçe seçim kuruluna verdiği belediye meclis üyesi aday listelerini onaylamadığını açıkladı.

Murat Duran, “Kandıra ilçesinde biz Anavatan Partisi olarak Cengiz Kan’ı desteklemiyoruz. Biz Kandıra’da Cumhur İttifakı adayı olan Erol Ölmez’i destekliyoruz. İlçe seçim kuruluna yanlış liste verilmiştir. Bu olaydan dolayı teşkilatlarımızda 107 üyemiz istifa için başvuru yaptı.

“KANDIRA’DAKİ LİSTE BİZİM DEĞİL”

Kandıra’daki bu listedeki meclis üyeleri bizim değil, hiçbir şekilde onayımız yok. İl ve ilçe teşkilatlarımız bu konuya karşı çıktı.

Kocaeli ve ilçe teşkilatımızın onaylamadığı hiç bir yöneticimizin ve üyemizin yer almadığı bu yanlış ve habersiz yapılan liste çalışmasına gerekli itirazlarımızı yapacağız.

“ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Hiç bir şekilde şuanki listeyi desteklemiyor karşı çıkıyoruz tüm teşkilatımız olarak Kandıra’da Cumhur İttifakı adaylarını destekliyoruz.

“ANAVATAN PARTİSİ, ANAVATAN’A GÖNÜL VERENLERİNDİR”

Daha düne kadar Anavatan Partisi’ni hiçe sayan bir anlayış 2 gündür ANAP’tan aday olmak için teşkilatlarımızdan izinsiz liste yürütüyor, hiç bir yerel yöneticimiz ve üyemiz bu yapılan listeyi desteklemiyor ve onaylamıyor .

Kandıra hariç tüm ilçelerde teşkilatımızın yetiştirdiği vizyon sahibi ,dürüst , vatan sevdalısı kendi adaylarımız ile seçimlere giriyoruz . Ancak Kandıra’da bu olay üzerine aldığımız kararla ,Kandıra’da adayımız Cumhur ittifakı adayı Erol Ölmez ve meclis ekibidir. Tüm ilçe teşkilatımız saha çalışmasına kadar Erol başkana ilçede destek verecek.Halkımız 31 mart akşamı gerekeni her zaman olduğu gibi sandıkta verecektir Allahın izniyle..” dedi.