Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, dün Kandıra’da esnaf ziyaretleri yaptı.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, dün Kandıra’da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sırasında, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, Ak Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Selim Çoban, Kandıra Belediye Başkan Adayı Erol Ölmez, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Alper Tokgöz ve teşkilat mensuplarıyla birlikteydi.
Büyükakın, Ak Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Erol Ölmez için 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde destek istedi.
Büyükakın’ın ziyaretinde esnafın ve vatandaşların ilgisi büyük oldu. Büyükakın ve beraberindekiler, esnafın sorunlarını dinleyerek, çözüm önerileri sunmaya çalıştı.
Büyükakın, ziyaretin sonunda yaptığı açıklamada, Kandıra’nın ve bölgenin gelişimi için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.