Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İzmit Kandıra yolunun 7.5 kilometrelik bölümü yarın hizmete açılıyor

İzmit Kandıra duble yolu projesinin bu yıl tamamlanması beklenen 19 kilometrelik bölümünün 7.5 kilometrelik kısmı yarın hizmete açılıyor.

İzmit Kandıra duble yolu

İzmit Kandıra duble yol projesi tüm hızıyla devam ediyor. Duble yolun 19 kilometrelik kısmının bu yıl içerisinde tamamlanması bekleniyor. Uzun zamandır devam eden çalışmalar kapsamındaLKandıra yolunun 7.5 kilometrelik kısmı yarın hizmete açılıyor.

HANGİ KISIM?

Kalyon İnşaat tarafından yapılan yolun, Sarıhocalar Köyü’nden Kandıra F Tipi Cezaevi’nin arka kısmına kadar olan 4.8 ve Çubuklu Bala ile Çubuklu Osmaniye arasında kalan 2.7 kilometrelik iki varyantı tamamlandı. İki yol da yarın itibarı ile vatandaşın hizmetine açılıyor.

YARIN HİZMETE GİRECEK

Çubuklu Bala ile Çubuklu Osmaniye arasındaki 2.7 kilometrelik birinci, Kandıra Cezaevi’nin arkasında ise 4.8 kilometrelik ikinci varyantın asfaltlama çalışmaları tamamen bitmişti.

Bugün ise Kalyon İnşaat çalışanları ile Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri, yarın hizmete açılacak yolla ilgili yoğun bir çalışma içerisindeler.

Gelen bilgilere göre son yolun açılmasıyla ilgili son çalışmalar bugün yapılacak 7.5 kilometrelik kısım yarın vatandaşın hizmetine açılacak.