Ana Sayfa Arama Galeri Video
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KANDIRA BELEDİYE BAŞKANI ADNAN TURAN KUMCAĞIZ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kızılcapınar ve Kumcağız mahallelerini ziyaret ederek, muhtarların ve vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan

BAŞKAN TURAN, “RABBİM NASİP EDERSE HER MAHALLEMİZDE İZİMİZ OLACAK” 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kızılcapınar ve Kumcağız mahallelerini ziyaret ederek, muhtarların ve vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. 

Mahalle ziyaretlerinde belediye ekipleri tarafından devam eden çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Turan, “Koronavirüsün çıktığı ilk günden beri çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Bugün de mahallelerimizdeki yapılan çalışmaları ve hemşehrilerimizi ziyaret ile bir araya geldik. İmkanlarımız dahilinde vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ve onların yaşam konforunu arttıracak çalışmalar ile hemşehrilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz.

Muhtarlarımız ve halkımızla her zaman iç içe iletişim halinde olarak, çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Resmi işlemler dışında makam odasında daha az bulunuyorum diyebiliriz. Haftanın neredeyse her günü farklı mahallelerimizde ya güne başlıyor yada günümüzü kapatıyoruz.

Cumhurbaşkanımızın Gönül Belediyeciliği şiarını kendimize ilke edinerek, Tarlada izi olanın, harmanda yüzü olur inancı ile çalışıyoruz. Rabbim nasip ederse Kandıra’mızda her mahallemizde izimiz olacak.” dedi.