Kandıra sahilleri bayram tatilinde kaç kişiyi ağırladı? Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “bir milyona yakın insan bayram tatilinde Kandıra’daydı” dedi.
Kandıra sahilleri bayram tatilinde kaç kişiyi ağırladı? Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “bir milyona yakın insan bayram tatilinde Kandıra’daydı” dedi.
Kandıra sahilleri, Kurban Bayramı tatilinde ziyaretçi akınına uğradı.
Tüm oteller ve pansiyonlar kapasitelerini doldururken, insanlar karavanlarda, çadırlarda kalarak tatilini geçirdi.
Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, bu tatilde de çok büyük bir yoğunluk yaşadıklarını söylerken, “Yaklaşık bir milyon vatandaşımızı ağırladık. En son bu kalabalığı 2020’de görmüştük. Gerçekten Kandıra’nın her köşesi misafirlerimizle doldu taştı. Bizler de onları en iyi şekilde ağırladık” dedi.