Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, Jandarma Üsteğmen Salim Tüerker, Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz, Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları, Öğretmenler ve değerli velilerin katılımıyla “Dahi Beyinler Spor Kulübü” açılışımız gerçekleşti.
Kulüp yöneticileri H. Alper Tüz ve Ömer Güleç katılan herkese teşekkürlerini sundu.