Kandıra Zafer İlkokulu 1. sınıf öğrencileri, Maşukiye’de “doğada bir gün” etkinliği kapsamında gerçekleştirilen geziye katılarak keyifli vakit geçirdiler.
Öğrenciler, doğanın içinde oyunlar oynayarak, doğal yaşamı keşfederek, ve eğlenceli etkinliklere katılarak unutulmaz anlar yaşadılar. Etkinliğe katılan öğrenciler, doğa ile iç içe olmanın ve birbirleriyle vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.
Okul yönetimi ve veliler, öğrencilerin bu tür etkinliklerle doğayı daha yakından tanıma ve çevreye duyarlı bireyler olma fırsatı bulduklarını belirttiler.